Faktury VAT

Jesteśmy podatnikiem VAT i wszystkie transakcje przy zakupie na firmę, instytucję czy stowarzyszenie są przez nas dokumentowane w postaci faktury VAT. Aby otrzymać takie potwierdzenie zakupu wystarczy odpowiednio wypełnić formularz zamówieniowy bądź złożyć zamówienie w inny sposób podając pełne dane do faktury. Ważne! Upewnij się, że wszystkie dane są poprawne i niczego nie brakuje. Ułatwi to obu stronom pracę i przyśpieszy cały proces.

Paragony

Takie potwierdzenia zakupów wystawiamy wszystkim pozostałym Klientom, którzy nie mogą bądź nie chcą faktury VAT. W przypadku zakupu sprzętu o wartości pow. kilkuset złotych, bądź na towar objęty gwarancją dłuższą niż rok włącznie, wystawiamy paragony imienne. Z doświadczenia wiemy, że jest to lepsze rozwiązanie dla Kupującego. Wynika to wyłącznie z faktu pewnych niedogodności w posiadaniu zwykłego paragonu, jak jego mały rozmiar oraz zanikający tekst po dłuższym czasie. Rozwiązaniem jest również normalne ksero paragonu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*