Instytut Medycyny Innowacyjnej zaprasza do skorzystania z platformy marketingowo-sprzedażowo-edukacyjnej w obszarze innowacyjnych technologii medycznych. Oferujemy powierzchnię reklamową, możliwość umieszczenia katalogu produktów, artykułu na jego temat oraz dystrybucji za pośrednictwem sklepu online md.sklep.pl.

Wyszukaj produkt

Promowane

 • Telemedyczny Monitor Zdrowia Checkme Pro+ VIATOM

  5.00 out of 5

  Popierasz wygodne i nowoczesne rozwiązania?
  Chcesz mieć zdrowie pacjentów i wszystkie parametry pod stałą kontrolą?

  Teraz to możliwe!
  Wystarczy, że będziesz mieć pod ręką przenośnego Telemedyczny Monitor Zdrowia Checkme Pro+ VIATOM, a on poda Ci na bieżąco: pomiar EKG, pulsoksymetrii, zmian skurczowego ciśnienia tętniczego, temperatury ciała oraz zaburzenia saturacji krwi tętniczej w czasie snu.
  To wszystko i jeszcze więcej w jednym, małym urządzeniu. Sprawdź!

  2,490.00
 • SmartEKG na iPada

  0 out of 5

  Innowacyjne urządzenie medyczne SmartEKG na iPada służy do wykonywania pomiarów EKG oraz telekonsultacji zapisów EKG. Urządzenie współpracuje z oprogramowaniem typu cloud dzięki czemu wykonany zapis EKG może być przesłany bezprzewodowo (WiFi, Bluetooth) celem wykonania telekonsultacji badania. Dzięki zaawansowanej aplikacji, która za pomocą algorytmów analizuje oraz interpretuje zapis – w 30 sekund możemy uzyskać wstępny opis badania, które udostępnione przy pomocy intuicyjnego oprogramowania pozwala na szybką weryfikację przez kardiologa!

  Urządzenie jest zalecane do użytkowania w wieloprofilowych szpitalach specjalistycznych, szpitalach regionalnych i powiatowych, a także w przychodniach specjalistycznych i gabinetach lekarzy rodzinnych.

  SmartEKG na iPada to przenośne, bardzo proste w obsłudze urządzenie. Dzięki załączonej do niego aplikacji działającej z systemem iOS  wszystkie dane przechowywane są w jednym miejscu, a badanie uruchamiamy za pomocą 3 ruchów palcem. 

  7,500.00
 • Aparat USG Elite

  0 out of 5
  Zapytanie ofertowe
 • Aparat RTG Seria F 

  0 out of 5
  Zapytanie ofertowe